Menu

Charitativní běh Na Špince byl rekordně úspěšný

Již po 6. uspořádala parta dobrovolníků charitativní běh kolem rybníku Špinka. Jedná se o akci, jehož celkový výtěžek je věnován našemu stacionáři. Letošní novinkou bylo, že tento běh byl zařazen do běžeckého seriálu Mizuno Primátor Cup 2023. To byl i jeden z důvodů, že běh přilákal rekordní počet běžkyň a běžců. Ti si mohli zvolit délku tras: 600m, 2 km, 5 km nebo 10 km.

Kromě běhu čekal na zúčastněné i doprovodný program jako například vystoupení vzdušného akrobata a sousta dobrého občerstvení.

Celá akce se opravdu povedla, panovala skvělá nálada a počasí se také vydařilo.

Vybralo se celkem 59 542,-Kč. Z toho 52 840,-Kč byla částka vybraná přímo na startovném a dalších 6 702,- Kč tvořily peníze získané formou dobrovolného příspěvku přímo na akci.

Jako vždy s dojetím bych chtěla moc poděkovat všem dobrovolníkům od navigátorů na parkovišti, pomocníků na trati, zdravotníkům, těm, co se starali o doprovodný program, všem, co napekly buchtičky, sponzorům a běžcům a běžkyním.

Velký dík patří, ale hlavně Staré dobré Špinka partě-Františkovi, Lukášovi, Lucii, Lucii, Martě, Týnce a Kačence.

Oni jsou prostě nejlepší-děkujeme

Pokud máte zájem podívat se na výsledky jednotlivých tras či shlédnout více fotografií, podívejte se na www.BehNa Spince.cz.

partneri 2partneri 3partneri 4

vsichni partneri