Menu

Cestovatelky Lucka a Katka podpořily NONU

To, že Lucie Hnízdilová je schopná organizátorka charitativních běhů na Špince a má velké srdce, už víme. Ale nyní se ukázala i jako odvážná cestovatelka a vtipná a poutavá vypravěčka zážitků z putování do Santiaga de Compostela, kam se vydaly společně se svou kamarádkou Kateřinou Hejcmanovou.

A poté, co se ze své poutě šťastně vrátily, rozhodly se podělit o své zážitky s veřejností. Uspořádaly proto veřejnou přednášku: ,,Camino de Santiago-Svatojakubská pouť po našem“, přičemž se rozhodly, že výtěžek z této akce poputuje na podporu Stacionáře NONA.Přednáška se konala v Divadle J.K. Tyla v Červeném Kostelci, kde se návštěvníci kromě poslechu zajímavého příběhu dvou cestovatelek, mohli občerstvit lákavými dobroty.

Celý večer byl úžasný, plný odvážných příhod a dojetí nad tím, jak někdo putuje životem a dělá radost druhým.

Nakonec se vybralo neuvěřitelných 12 749,-Kč, které jsou již na bankovním účtu naší organizace a čekají až je využijeme při plánované rekonstrukci stacionáře.

Chtěla bych Lucii a Katce moc poděkovat a popřát hodně dalších šťastných společných cest.

Velké poděkování patří i ostatním, kdo se na této akci podíleli, zejména: Tereze Hnízdilové, Lucce Švorcové, Kačence Kárové, Kateřině Darebníkové, Dominikovi Vejmanovi, Restauraci Divadlo Červený Kostelec, Petře Šimkové a Tiskárně Šimek a v neposlední řadě návštěvníkům, kteří nám finančně přispěli.

 

 

 

partneri 2partneri 3partneri 4

vsichni partneri