Menu

NONA pořádala již 10. ročník plesu pro lidi s hendikepem

Lednový ples společnosti NONA 92, o.p.s. se již stal příjemnou tradicí, na kterou se těšíme nejenom my, ale i lidé z okolních sociálních zařízení, kteří k nám pravidelně jezdí.

Letošní ročník byl jubilejní a tak jsme si dali všichni o to více záležet, aby se vydařil co nejlépe. A to se myslím povedlo.

Nejprve pozdravil tanečnice a tanečníky pan starosta a pak už následovalo odpoledne plné zábavy. O skvělou hudbu se postaral pan Jan Staněk a slovem nás provázel DJ Klikoš.

A protože letošní ročník byl trochu narozeninový, připravili jsme pro všechny malé překvapení. Tím byla modní přehlídka originálních modelů navržených výtvarnicí Kateřinou Hornychovou Baliharovou, která modely bezplatně zapůjčila a plesu se i osobně účastnila.

Překvapením plesu bylo i to, že modelkami se pro tuto přehlídku staly účastnice plesu, vždy jedna z každého sociálního zařízení.

O to, aby modelky byly dokonale nalíčené a upravené se postarala paní vizážistka Markéta

Štorkánová z Náchoda, které službu opět provedla bezplatně.

Bohatá byla opět naše tombola a tak si každý tanečník mohl odnést vlastní dárek.

A protože kromě dobré zábavy je důležité i občerstvení, tak musím neskonale poděkovat našim dobrým duším, které na nás tradičně pamatují a díky nimž máme na plese, co jíst a pít. Jsou to:

Řeznictví Jirman a Primátor, s.r.o.

Všem, kteří s touto akcí pomáhali či ji jakýmkoliv způsobem podpořili, patří velké naše poděkování.

partneri 2partneri 3partneri 4

vsichni partneri