Menu

NONA pořádala tradiční ples pro lidi s hendikepem

Tak jsme si zase užili náš tradiční ples NONY. Zatancovat si přijelo okolo 200 tanečníků a tanečnic z různých sociálních zařízení z celých východních Čech. O skvělou hudbu se postaral pan Jan Staněk a zpestřením plesu bylo vystoupení novoměstských parkuristů Kryštofa Regnera a Tomáše Červenky, kterým moc děkujeme.

Tento ples je pro nás víceméně charitativní akcí pro zúčastněné, protože vstupné je spíše symbolické a pokryje zhruba náklady na pronájem sálu. I tak je ale ples bohatý na tombolu a každý tanečník či tanečnice si kromě zážitku odnese i dárek a velký dárek dostane také každé zařízení. To vše je zásluha místních podnikatelů, kteří nám každoročně přispívají do tomboly a kterým velmi děkujeme. Jsou to:

Hezké nezbytnosti, Květiny Edita Hrachová, Květiny Jana Czubová, Stodola-farmářské potraviny, Zdravá výživa Vitálka, Zdravá výživa, čaje, Autodíly Navara, Seladon, Hotárek Náchod, Elektro Čáp, Elektro Kosek, Domácí potřeby Najman, Potraviny Švorc Nový Hrádek, Bauch-Navrátil a Nutricia Deva.

A protože kromě dobré zábavy je důležité i občerstvení, tak musím neskonale poděkovat našim dobrým duším, kteří na nás tradičně pamatují a díky nimž máme na plese, co jíst a pít. Jsou to:

Řeznictví Jirman, Ovoce a zelenina Hojný a Primátor, s.r.o.

partneri 2partneri 3partneri 4

vsichni partneri